1. דף הבית
 2. /
 3. טיפולים
 4. /
 5. חוטים

חוטים - מתיחת פנים כוללת ללא ניתוח בקלות, במהירות וללא כאבים


הפיתרון לפנים וצוואר רפויים ונפולים

 

טיפול החוטים יעיל מאוד להרמת לחיים נופלות והדגשת עצמות לחיים

הסרת סימני הזדקנות סביב אזור הצוואר

הרמת גבות ועפעפיים 

עיצוב והדגשת קו הלסת

מתאים לעור רפוי כתוצאה מירידה במשקל

תוצאה נראית לעין מיד בסיום הפעולה, ובנוסף ניכר שיפור מתמשך לאורך זמן בשל החומרים הפעילים.


"חוטי הפלא " הם הדרך הקלה להראות צעירים ללא צורך במתיחת פנים וללא התערבות ניתוחית

אנו חיים בעולם מודרני ומתקדם, ואוהבים לראות את עצמנו יפים, נמרצים בכל גיל. ד"ר פינקל, מובילת דרך ברפואה אסטטית, המתעדכנת ומטפלת בטיפולי האנטי איג'ינג המתקדמים והחדישים ביותר בעולם מיישמת במרפאתה שיטות חדישות בטיפולי אנטי אייגינג. ד"ר פינקל מתמחה בשיטות היעילות ביותר שאינן פולשניות, אינן כואבות ושהטיפול קצר וממוקד. הטיפולים בהם מתמחה מתאימים לנשים ולגברים אשר רוצים להישאר צעירים וחיוניים גם במראם.

הצורך להישאר צעיר ורענן מעסיק חוקרים ורופאים בכל רחבי העולם, המחפשים ומוצאים שיטות ודרכים חדשות ופשוטות לאפשר לנו ליהנות ממראה רענון ומתוח במיוחד באזור הפנים והצוואר. ההצלחה הגדולה האחרונה, שהפכה לדבר המבוקש ביותר בארצות הברית הגיע לישראל - מתיחת פנים באמצעות חוטים, חוטי הפלא. השיטה החדשנית המכונה "חוטי הפלא" הינה שיטה מדהימה המציעה מתיחת פנים ללא סימנים, ללא כאבים, ללא צורך בהחלמה ומתבצעת ללא כל חיתוך סכין.

הטיפול מכונה 'מתיחה' בשל שזוהי התוצאה הנראית על פנייך, אך אין כל קשר לתהליך מתיחת הפנים הניתוחית המסורתית או ל'מיני מתיחה' הנעשית בהרדמה מקומית. תהליך הטיפול בחוטים אף אינו כולל חתכים, צלקות או כל טראומה אחרת לעור. נהפכו, זהו תהליך שאינו אורך זמן רב, אין צלקות, ואינו כרוך בהרדמה.

איך נעשה הטיפול בחוטים?

במתיחת פנים בחוטים מוחדרים בעדינות חוטים אל עומק רקמות העור הרכות לאחר אלחוש מקומי. חוטים אלו בעלי מבנה הייחודי משונן המאפשר להם להוות כמו תופסנים פנימיים בתוך הפנים כאשר נמתחים בצורה עדינה ובכיוון הרצוי. בתהליך פשוט זה החוטים הם נתפסים ברקמה וגורמים לכך שהעור יתרומם והקמטים ונפילות אזורים רפויים ייטשטשו וכמעט שלא ייראו.

שיטה זו של מתיחת פנים עם חוטים מתאימה לכל אזורי הפנים והגוף: קו לסת, צוואר, לחיים, אזור הפה, הגבות והעפעפיים ואזורים נוספים בגוף. ד”ר פינקל מושכת את החוטים עד שהם נתפסים ברקמה וגורמים להרמת העור. בזכות פעולה זו העור מייצר מחדש קולגן ואלסטין ובאופן מיידי רואים תוצאות של חיזוק העור והחלקת הקמטים. לאחר כשבעה חודשים, החוטים נמסים והרקמות מתחדשות מעצמן.

בדרך פשוטה זו מתאפשרת  הרמת המקומות שנפלו בגלל הגרביטציה והגיל, חיזוק את המקומות החלשים, שינוי תווי פנים ולהחזרת מראה צעיר ומתוח לפניך

מהם החוטים ?

ה'חוטים' הינם חוטים זעירים מאוד העשויים מחומר אשר נקרא פוליפרופילן ולהם בליטות קטנות אשר פונות לכיוון אחד. החוטים מוכרים בעולם הרפואה ושכיחים בניתוחים רגישים כגון ניתוחי לב. הם אינם גורמים לאלרגיה או זיהום, ומתפרק ונעלם מהגוף מעצמם. חוטים אלה נפתחים בצורת מטריה ומאפשרים את מתיחת העור לכיוון הרצוי. באמצעות השימוש במספר רב של חוטים , 2-20 בהתאם לצורך, נוצרת רשת גמישה שבעזרתה ניתן לשלוט על מידת הרמת העור, על הכיוון של המתיחה ועל מאפיינים נוספים אשר יוצרים מראה טבעי לפנים.

8 היתרונות של מתיחת פנים בחוטים

 1. ניתן לטפל במספר אזורים בפנים בעת ובעונה אחת - בשל מבנה החוטים, גמישותם, וגודלו הזעיר מתאפשרת מתיחת העור בכיוונים שונים וניתן לטפל במספר אזורים בפנים בעת ובעונה אחת. באמצעות שימוש במספר חוטים. מספרם החוטים בטיפול משתנה ונע בין 2 ל- 20 חוטים על פי הצורך.
 2. מתיחת העור בכיוונים שונים ליצירת מראה מושלם - לעומת המתיחות המסורתיות אשר נעשו בזווית קבועה בכל צד בפנים, במתיחת פנים בחוטים- היתרון בשיטה של מתיחת פנים עם חוטים הוא למתוח את העור בכיוונים שונים, שבסופו של דבר יוצרים מראה טבעי, צעיר וזוהר לעור הפנים. במהלך השנים כאשר אפקט ההרמה ייחלש, אפשר יהיה להחדיר עוד חוטים כדי לקבל את אפקט המתיחה מחדש.
 3. מתיחה ממוקדת - בזכות העובדה שניתן לטפל במספר אזורים בפנים במקביל ומאפשרים מתיחה ממוקדת של אזור בפנים ו/או בצוואר.
 4. תקופה קצרה של החלמה - משך ההחלמה הממוצע ממתיחת פנים בחוטים הוא יומיים בלבד, וייתכנו שתפי דם נקודתיים לזמן קצר נוסף לאחר הטיפול. 
 5. ללא הרדמה - הטיפול נעשה בעזרת אלחוש מקומי בלבד ללא כל הרדמה כללית או מקומית. 
 6. התוצאה מידית! את התוצאות המשמעותיות ניתן לראות כבר כעבור שעה.
 7. הטיפול מחזיק לאורך זמן רב! התוצאות נשמרות לאורך כשנתיים עד שלוש. החוטים הם גוף זר בתוך העור, מסביב לגוף זר הגוף בונה רקמה פיברוטית וכעבור זמן קצר החוט נעלם, אך הרקמה של הגוף נשארת ונותנת את התמיכה. לאחר תקופת זמן זו ניתן לחזק את עור שוב בעזרת טיפול נוסף
 8. החוטים נבדקו ואושרו בארץ באירופה ובארה"ב - חוטים אלו בעלי תו תקן אירופאי האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי 

איך לא חשבו על זה קודם? 

השיטה קיימת זה מספר שנים בארה”ב, וכעת ד"ר פינקל הינה אחת הרופאות המומחות היחידות בארץ המטפלת בדרך במרפאות מומחים בישראל, בבית הרופאים בתל אביב.


למי זה מתאים?

טיפול החוטים מתאים לכל אישה וגבר הרוצים להרים את מראה פניהם בשל מראה פנים שמוט הנוצר כתוצאה של  הזדקנות והתנוונות הרקמה הרכה, הגורם לאובדן טונוס ומוצקות הפנים, ולשינוי המבנה המולד. כמו כן בפנים מתרחשת נפילה של רקמת השומן המצויה מעל ולצידן של קמטי ההבעה, בצידי הפה, מעל הגבות, בסנטר ומתחתיו. הסיבה לתופעה זו נעוצה בהחלשות נקודות החיבור של הרקמות לעור והתארכות רצועות החיבור, דבר היוצר קפלים המעמיקים בין האף לפה ולסנטר. ד"ר פינקל מנוסה הטיפול בעזרת החוטים באנשים עם המגיעים סיבות מגוונות ונותנת מענה ופיתרון אישי לכל אחד ואחד.

מבנם המשונן של החוטים  מסייע באחיזת הרקמה תוך עיצוב וקיבוע תווי הפנים מחדש. בצורה זו גבות חדשות חוזרות למקומן, עצמות הלחיים חוזרות להפגין מוצקות רעננה, ושאר האזורים לוזרים למצב תרום ההתנוונות.

החוטים מהווים פתרון איכותי לאותו תהליך טבעי המתרחש בגופו של כל אדם. ולא רק שמסייעים בהשבת הזמן לאחור אלא מעניקים תוצאות טיפוליות הנראות טבעיות לעין

ד"ר פינקל שמחה להיות אחת במומחי האסתטיקה הרפואית שהביאה לארץ את האלטרנטיבה המהירה ונטולת כאב זו, שמחליפה את הניתוח המסורתי ואף מניבה תוצאות מרשימות ביותר שנראות טבעיות לחלוטין


בקצרה,

עבור כל אלו שרוצים להיראות צעירים יותר, השיטה החדשה יחסית של מתיחת פנים בעזרת חוטים היא בשורה משמחת: הביצוע נערך ללא הרדמה, זמן ההחלמה קצר להפליא, הטראומה לעור וצלקת – אין. 


טואול - בניית אתרים